Złoty i Brązowy medal policjanta na Mistrzostwach Świata w Ju-Jitsu w Bangkoku

Data publikacji 30.11.2015

Polski Związek Ju-Jitsu wystawił 21-o osobową kadrę na Mistrzostwa Świata w Ju-Jitsu, które odbyły się 20-22 listopada w Tajlandii. Nasz kraj reprezentował m.in policjant Oddziału Prewencji Policji w Katowicach sierż. Riss Rafał, który indywidualnie zajął III miejsce w swojej konkurencji zdobywając brązowy medal i złoty medal w klasyfikacji drużynowej. Zawodnicy naszego kraju zdobyli łącznie aż 15 krążków – 5 złotych oraz 10 brązowych.

W dniach 20-22 listopada w Bangkoku w Tajlandii odbyły się Mistrzostwa Świata w Ju-Jitsu. Nasz kraj reprezentowało 21 zawodników. Miejce w reprezentacji kraju uzyskał policjant Oddziału Prewencji Policji w Katowicach sierż. Riss Rafał, który w pełni spełnił pokładane w nim nadzieje. W sojej kategorii wagowej +94 kg indywidualnie zajął III miejsce zdobywając brązowy medal. Zawodnicy naszego kraju zdobyli łącznie aż 15 krążków – 5 złotych oraz 10 brązowych i zajęli w klasyfikacji drużynowej I miejsce zdobywając złoty medal w tych prestiżowych zawodach sportowych.

Sierż. Riss Rafał w szeregach Policji dba o utrzymanie porządku i bezpieczeństwa na terenie aglomeracji śląskiej od 2013 roku.