Policjant z sylwetką na medal

W ubiegłą niedzielę w Siedlcach odbyły się „VI Mistrzostwa Polski Federacji IBFF & WPF w Kulturystyce i Fitness”. Sierżant sztabowy Filip Kołakowski z Oddziału Prewencji Policji w Katowicach pokazał się z bardzo dobrej strony i wywalczył dwa srebrne medale. Serdecznie gratulujemy!

Sukcesem dla sierżanta sztabowego Filipa Kołakowskiego zakończyły się rozegrane w dniu 30 sierpnia w Siedlcach „VI Mistrzostwa Polski Federacji IBFF & WPF w Kulturystyce i Fitness”. Zawody zorganizowało Polskie Stowarzyszenie Kulturystyki Fitness i Trójboju Siłowego. Uczestniczyli w nich zawodnicy z całej Polski, bez względu na to, czy przynależą do jakichkolwiek federacji i związków sportowych. Nasz policjant w kategoriach: "Debiuty Men Physique Fitness OPEN" i "Mistrzostwa Polski Men Physique Fitness +180 cm" dwukrotnie zajął wysokie, drugie miejsce. O randze wydarzenia świadczy fakt, że zawody te były jednocześnie eliminacjami do Mistrzostw Świata IBFF, które odbędą się w 19 września br. w Słowenii.

Filipowi serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!